Jesteś tutaj: Start / Z ŻYCIA CIT / Rok 2019

Rok 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

PROMOCJA ALBUMU "TRZY GRANICE"

Przejdź do - PROMOCJA ALBUMU "TRZY GRANICE"

W piątek 13 grudnia 2019 roku w Centrum Informacji Turystycznej w Poraju odbyła się promocja albumu "Trzy granice. Spisane historie Gminy Poraj", wydanego w ramach projektu dofinansowanego ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w Centrum Inicjatyw Lokalnych.

13 grudnia 2019
Czytaj więcej o: PROMOCJA ALBUMU "TRZY GRANICE"

WYRÓŻNIENIE W XIII KONKURSIE NA NAJLEPSZE CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W POLSCE

Przejdź do - WYRÓŻNIENIE W XIII KONKURSIE NA NAJLEPSZE CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W POLSCE

Nasze Centrum Informacji Turystycznej zostało wyróżnione w XIII konkursie na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

18 października 2019
Czytaj więcej o: WYRÓŻNIENIE W XIII KONKURSIE NA NAJLEPSZE CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W POLSCE

IV ZALEW BIEGACZY

Przejdź do - IV ZALEW BIEGACZY

IV ZALEW BIEGACZY - 18 sierpnia 2019

18 sierpnia 2019

Międzygminna współpraca przy realizacji projektu „ZAŁOŻENIA REGIONALNEJ POLITYKI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WRAZ Z KONCEPCJĄ SIECI REGIONALNYCH TRAS ROWEROWYCH”

Przejdź do - Międzygminna współpraca przy realizacji projektu „ZAŁOŻENIA REGIONALNEJ POLITYKI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WRAZ Z KONCEPCJĄ SIECI REGIONALNYCH TRAS ROWEROWYCH”

17 maja br. w Gminie Poczesna odbyło się spotkanie na którym omawiana była kwestia powstania nowych dróg dla rowerów w naszej części województwa. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządów północnej części naszego województwa od Krzepic do Zawiercia i Łaz. Gminę Poraj reprezentowało Centrum Informacji Turystycznej.

10 czerwca 2019

WSPÓŁPRACA CIT PORAJ PRZY ODJAZDOWYM BIBLIOTEKARZU ORGANIZOWANYM PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W PORAJU

Przejdź do - WSPÓŁPRACA CIT PORAJ PRZY ODJAZDOWYM BIBLIOTEKARZU ORGANIZOWANYM PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W PORAJU

Po raz kolejny nasze Centrum Informacji Turystycznej w Poraju współpracowało przy "Odjazdowym Bibliotekarzu". Dziękujemy SP-Bikes Serwis, wypożyczalnia, sklep za przyłączenie się do imprezy "Odjazdowy Bibliotekarz" organizowanej przez Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju i sprawne przeprowadzenie drobnych serwisów rowerowych.

25 maja 2019