Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Jurajski Turniej Ju-Jitsu

Przejdź do - Jurajski Turniej Ju-Jitsu

W miniony weekend Klub Sportowy Musashi z Żarek-Letniska był organizatorem III Jurajskiego Turnieju Ju-Jitsu. Wystartowało w nim aż 29 zawodników naszego klubu. Większość z nich to debiutanci dla których start w zawodach to duży stres i emocje.

1 grudnia 2023
Czytaj więcej o: Jurajski Turniej Ju-Jitsu

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Przejdź do - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To święto wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i siły, działając na rzecz drugiego człowieka i innych istot żyjących. Cieszymy się, że takich osób w Gminie Poraj nie brakuje! Wasze zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi, działania społeczne i aktywizację lokalnego środowiska są powodem do dumy i radości.

5 grudnia 2023
Czytaj więcej o: Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Spotkanie z muzyką, poezją i malarstwem

Przejdź do - Spotkanie z muzyką, poezją i malarstwem

Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju zaprasza na „Spotkanie z muzyką, poezją i malarstwem”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek (4 grudnia) o godz. 16.00 w siedzibie GBP (budynek dworca PKP).

3 grudnia 2023

Zapraszamy na bajkowe seanse!

Przejdź do - Zapraszamy na bajkowe seanse!

Gminny Ośrodek Kultury im. J.Gniatkowskiego w Poraju zaprasza najmłodszych na bajeczki w niedziele: 3 i 10 na godz. 16.00 oraz w sobotę 16 – i tu niespodzianka – odbędą się 3 seanse: o godz. 14.00, 16.00 i 18.00! Sami zadecydujcie na który chcecie przyjść, a może uda Wam się zobaczyć wszystkie? Wstęp wolny! Zapraszamy!

2 grudnia 2023
Czytaj więcej o: Zapraszamy na bajkowe seanse!

Spektakularny sukces Szalonej Piątki Plus

Przejdź do - Spektakularny sukces Szalonej Piątki Plus

„Szalona Piątka Plus” wyśpiewała Grand Prix, a solistka Elżbieta Jatulewicz zdobyła III miejsce podczas II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej Polskiej i Ukraińskiej. Festiwal odbył się 18 listopada, a jego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach oraz Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej w Kielcach.

28 listopada 2023
Czytaj więcej o: Spektakularny sukces Szalonej Piątki Plus